KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9963202
nr 996 3202
Etsningar
6 st, signerade, 350-upplaga, ramens innermått: 23x20
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 november 2015
kl 18:44:37
600 kr